info@karadenizdetur.com (+90) 532 364 63 04 0 462 326 46 16

Hakkımızda

HACIOĞLU GURUP TURİZM

1985 Yılında Bireysel Olarak Karadeniz Bölgesinde Vermiş Olduğumuz Hizmet Büyüyen Hedef Kitlemizle 2011 Yılında Hacıoğlu Gurup Turizm olarak Bölge Halkına ve Bölgemize Gelen Misafirlerimize Daha İyi Hizmetler Sunabilmek İçin Türkiye’nin Her Noktasına Hizmet Vermeye Başladık.

Düzenlemiş Olduğumuz Günübirlik Turlar, Kültür Turları, Paket Turlar, Tatil Programları, Okul Gezileri, Treking, Rafting Turları ve Araç Kiralama Hizmetleri İle Yurtiçi ve Yurtdışından Gelen Misafirlerimize Daha İyi bir Hizmet Sunmaktayız.

Yurtiçi ve Yurtdışı Uygun Fiyata Otobüs ve Uçak Bileti Satış Hizmetimizle Birlikte Tatil Programı Hizmetide Sunmaktayız. Müşterilerimizin Seyehat Etkinlikleri Şehir ve Ülkelerde Zorluk Çekmemeleri İçin Uygun Fiyatla Oteller Ayarlayıp En iyi Hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığı TÜRSAB Belgesine Sahip Yetkili Turizm Seyehat Acentasıdır. Seyehatlerimizde Zorunlu Seyehat Sigortası Uygulamamız vardır. Bu Sayede Misafirlerimiz Güvenli ve Konforlu bir Seyehat Gerçekleştireceklerdir.
Ayrıca Firmamız Ulaştırma Bakanlığı D2 Yetki Belgesine sahiptir.


Acenteler

İletişim 0 462 326 46 16

Tüm Turları Görüntüle